PRO-MOTO

Autoryzowany Salon SEAT Pro-Moto Katowice

SEAT to marka oferująca szeroki wybór pojazdów, dlatego każdy Klient, w zależności od swoich oczekiwań i potrzeb, znajdzie auto dla siebie. Wystarczy odwiedzić salon samochodowy SEAT w Katowicach.

Zespół Pro-Moto Katowice to sprawdzona grupa doświadczonych fanów motoryzacji, którzy pomogą każdemu w dokonaniu właściwego wyboru. Wszystkim Gościom salonu Pro-Moto proponowana jest także jazda próbna: Seat oferuje swoim Klientom możliwość przetestowania każdego samochodu, dlatego chętnie wyruszamy na ulice Katowic, by zaprezentować możliwości naszych pojazdów. W ofercie dostępne są wszystkie modele SEAT-a: Seat Mii, Seat IBIZA, Seat TOLEDO, Seat LEON, Seat ARONA, SUV Seat ATECA  czy też Seat ALHAMBRA.

Cały proces wyboru auta i jego wyposażenia upłynie w przyjemnej atmosferze przy filiżance dobrej kawy, bo nasz Klient jest dla nas najważniejszy! Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Katowicach, który regularnie przygotowuje liczne promocje. SEAT to dobry wybór! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą SEAT PRO-MOTO Katowice!

W NASZYM SALONIE MOGĄ PAŃSTWO LICZYĆ NA:

  • Najwyższą jakość usług  
  • Profesjonalny i zaangażowany Zespół   
  • Miłą atmosferę  
  • Terminowość realizacji usług  
  • Profesjonalną obsługę w Serwisie SEAT-a  
  • Park samochodów demonstracyjnych

W ofercie posiadamy szeroką gamę modeli SEAT-a. Poza samochodami nowymi znajdą u nas Państwo samochody używane SEAT. Dostępne od ręki modele czekają w naszym salonie, gotowe do sprzedaży! 

O szczegóły zapytaj Sprzedawców. Autoryzowany dealer SEAT Katowice zaprasza!