Kontakt

Dominik Rożej

Kierownik działu sprzedaży

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 salon.seat@grupajkk.pl

Zbigniew Załęski

Kierownik serwisu

+48 32 203 65 65

+48 32 203 65 65 zbigniew.zaleski@grupajkk.pl

Monika Siupka

Specjalista ds. sprzedaży

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 salon.seat@grupajkk.pl

Marek Knapik

Doradca serwisowy

+48 32 203 65 65

+48 32 203 65 65 marek.knapik@grupajkk.pl

Michał Podlewski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 salon.seat@grupajkk.pl

Agata Kurek

Doradca serwisowy

+48 32 203 65 65

+48 32 203 65 65 agata.kurek@grupajkk.pl

Patryk Piórek

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 salon.seat@grupajkk.pl

Marek Jastrzębski

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

+ 48 32 203 63 63 wew. 5

+ 48 32 203 63 63 wew. 5 marek.jastrzebski@grupajkk.pl

Marcin Łuszcz

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 salon.seat@grupajkk.pl

Adam Otrząsek

Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

+ 48 32 203 63 63 wew. 5

+ 48 32 203 63 63 wew. 5 adam.otrzasek@grupajkk.pl

Szymon Bednorz

Asystent działu sprzedaży

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 szymon.bednorz@grupajkk.pl

Jacek Wolny

Specjalista ds. likwidacji szkód

885-859-120

+ 48 32 203 63 63 wew. 3

885-859-120 + 48 32 203 63 63 wew. 3 jacek.wolny@grupajkk.pl

Szymon Makosz

Doradca handlowy

+48 32 203 63 63 wew. 1

+48 32 203 63 63 wew. 1 szymon.makosz@grupajkk.pl

Paweł Rydz

Kierownik działu Ubezpieczeń i Finansowania

+48 32 203 63 63 wew. 2

+48 32 203 63 63 wew. 2 pawel.rydz@grupajkk.pl

Karolina Kostka

Specjalista ds. ubezpieczeń i finansowania

885-859-118

+48 32 203 63 63 wew. 2

885-859-118 +48 32 203 63 63 wew. 2 karolina.kostka@grupajkk.pl

Mariola Buza

Specjalista ds. ubezpieczeń i finansowania

885-859-118

+48 32 203 63 63 wew. 2

885-859-118 +48 32 203 63 63 wew. 2 mariola.buza@grupajkk.pl

Formularz kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.