PRO-MOTO

O nas

Pro-Moto to Autoryzowany Dealer SEAT w Katowicach. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na ul. Kościuszki 215.

Zapewniamy wszechstronną obsługę obejmującą sprzedaż samochodów nowych marki SEAT oraz samochodów używanych. Ważną częścią naszej działalności jest obsługa posprzedażna. W naszej firmie zatrudniamy osoby, dla których motoryzacja to nie tylko praca, ale pasja i część życia. Dzięki temu podchodzimy do Klientów z zaangażowaniem obsługując ich jak najlepiej potrafimy.

Nasi Klienci mają do dyspozycji nowoczesny i dobrze wyposażony serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Specjaliści z działu F&I chętnie doradzą w kwestiach finansowania i ubezpieczeń. Bogato wyposażony magazyn oryginalnych części i akcesoriów SEAT, umożliwia zakup sprawdzonych elementów i gadżetów, które podkreślą charakter każdego samochodu. W oczekiwaniu na obsługę lub serwis samochodu, Klienci mają do dyspozycji poczekalnię gdzie mogą poczęstować się kawą, herbatą a także czymś słodkim, aby miło spędzić czas w salonie SEAT Pro Moto.

Z myślą o naszych stałych i nowych klientach, aby zapewnić im jeszcze większy komfort i bardziej profesjonalną obsługę w październiku 2015 roku zakończyliśmy budowę nowego obiektu - salonu sprzedaży i serwisu.

W autoryzowanym salonie SEAT Katowice posiadamy bogatą gamę modeli ekspozycyjnych a także auta demonstracyjne, które przeznaczone są do jazd testowych. Szeroki wybór wersji wyposażenia i wersji silnikowych sprawia, że autoryzowany dealer SEAT Katowice to atrakcyjny punkt dealerski dla osób chcących zakupić nowy samochód.

Autoryzowany dealer SEAT Katowice ma swoją lokalizację w dobrze skomunikowanym punkcie. Łatwo do nas trafić zarówno podróżując samochodem jak i komunikacją miejską.

ZAPRASZAMY !

PROMOTO

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT   
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia   
  • Profesjonalną obsługę w  autoryzowanym serwisie SEAT-a   
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż   
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria